in , ,

Nagrywał jak molestuje 2-letnie dziecko. Dostał wyrok 105 lat więzienia

fot. youtube.com

Jarratt Turner, 36-letni mężczyzna, został skazany przez sąd w Nashville na karę 105 lat więzienia za przestępstwa związane m.in. z pornografią dziecięcą. Mężczyzna od lat w lokalnej społeczności uchodził za bohatera i człowieka o wielkim sercu.

 

Jarratt Turner lokalnej społeczności był znany od dawna. Przez pryzmat swego rodzaju bohaterstwa postrzegano jego akcje, gdy przebrany za Spider-Mana mył okna w tamtejszym szpitalu, by rozbawiać w ten sposób małoletnich pacjentów. Dzieci wraz z rodzicami często robili sobie zdjęcia z Turnerem, a on sam udzielał nawet wywiadów lokalnej telewizji. Sam podkreślał, że cieszy się widząc uśmiech na twarzach najmłodszych spowodowany jego przebraniem.

 

Jak się jednak okazało, przebrany za bohatera komiksów mężczyzna miał zupełnie inną twarz. Kłopoty mężczyzny zaczęły się, gdy dorabiając jako niania opiekował się w 2014 i 2015 roku dziećmi znajomych. Okazało się, że molestował wówczas dwójkę małych dzieci.

 

Gdy szerzej tematem zainteresowała się policja i przeszukała mieszkanie Turnera, lokalna społeczność oniemiała. Miał on nie tylko molestować małe dzieci, ale także je fotografować i wymieniać się materiałami z innymi pedofilami. Odnaleziono fotografie m.in. zaledwie kilkumiesięcznego chłopca. Turner miał także nagrać wideo z gwałtu… 2-letniego dziecka.

 

Został skazany na 105 lat więzienia, natomiast sąd jednoznacznie wskazywał, że jego praca w stroju Spider-Mana miała na celu zwabianie kolejnych ofiar. Prawdopodobnie żaden z pacjentów szpitala nie padł jego ofiarą.

Źródło: heavy.com, 13wham.com

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Muzułmański sprzedawca KFC w amoku. Bo padło pytanie o boczek?