in , ,

Muzułmański sprzedawca KFC w amoku. Bo padło pytanie o boczek?

fot. youtube.com/Politicus

Choć zachodnie społeczeństwa często spotykają się z przymusem akceptacji i tolerancji innych niż rodzime kultur, gdy dochodzi do odwrotnej sytuacji bywa różnie. Udowodnił to jeden z muzułmańskich pracowników w sieci KFC, który gdy usłyszał pytanie o boczek, wpadł… w istny szał!

Różne kultury i religie mają swoje zasady, którym hołdują. Nie inaczej jest w religii muzułmańskiej, gdzie mięso wieprzowe jest uznawane za nieczyste. Jednak reakcja jednego z pracowników sieci restauracji, gdy został zapytany o dodanie boczku do potrawy wręcz szokuje.

Wideo, które pojawiło się w sieci opisuje, jak jeden z pracowników KFC (restauracja miała się mieścić w Australii), wpada w całkowity szał gdy od klienta pada pytanie o dodanie boczku do potrawy. Choć jeden z pracowników kulturalnie informuje, że w tej konkretnej restauracji nie ma takiej możliwości, z utrzymaniem nerwów na wodzy ma problem pracownik w czerwonej koszulce. Dosłownie w swojej agresji zaczyna rozbijać sprzęt na wyposażeniu lokalu, a w pewnym momencie – jak można przeczytać w opisie nagrania – prawie dochodzi do ataku na klienta ostrym narzędziem.

Wszystko kończy się szczęśliwie, ponieważ reszta personelu wyprowadza mężczyznę na zaplecze, jednak sytuacja jak na zwyczajne pytanie wydaje się być szokująca.

Zobaczcie wideo, co o nim sądzicie?

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Dramat posła Nowoczesnej. Stał w niedzielę w kolejce po masło…

Nagrywał jak molestuje 2-letnie dziecko. Dostał wyrok 105 lat więzienia