in , ,

Dramat posła Nowoczesnej. Stał w niedzielę w kolejce po masło…

To nie była udana niedziela posła Nowoczesnej Witolda Zembaczyńskiego. W wieczornym programie TVP Info poinformował opinię publiczną, jaki miał problem kupując… masło!

Zakaz handlu w niedzielę obowiązuje w Polsce od kilku tygodni. Choć zdania na ten temat są podzielone, jedno nie ulega wątpliwości – panująca ładna pogoda sprawia, że parki, restauracje i kawiarnie w niehandlowe dni przeżywają prawdziwe oblężenie.

Nie każdy ma jednak powód do uśmiechu i zadowolenia. Dowodzą tego słowa posła Nowoczesnej, Witolda Zembaczyńskiego. Podczas niedzielnego wydania programu „Minęła 20”, polityk został zapytany przez prowadzącego o powody, dla których wyglądał na ponurego.

– Co się stało panie pośle? Pan poseł Jakubiak odrobinę życia wprowadził, pochwalił się nowym telefonem, a pan poseł? Coś nowego ma? – zapytał z humorem prowadzący Adrian Klarenbach.

– Tak, no miałem dzisiaj niezły kłopot, jakieś 100 metrów kolejki do osiedlowego sklepu spożywczego, żeby kupić kostkę masła – podzielił się Zembaczyński z widzami swoją historią.

Zobaczcie nagranie!

Jak można się spodziewać, internet ponownie postanowił w swoim stylu skomentować wystąpienie polityka:

– Ludzkie dramaty – napisał pan Andrzej.

A Wy też w swoich osiedlowych sklepach mieliście takie kolejki?

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Kompromitacja brytyjskich policjantów. Imigrant ciągnie go po ulicy jak worek

Muzułmański sprzedawca KFC w amoku. Bo padło pytanie o boczek?