in , ,

Kompromitacja brytyjskich policjantów. Imigrant ciągnie go po ulicy jak worek

fot. twitter.com/OnlineMagazin

Problem imigrantów z krajów wschodu w Wielkiej Brytanii nie jest nowy, tak jak częsta bezradność, a nawet śmieszność tamtejszej policji. Do tego opisu pasuje nowe nagranie, na którym imigrant ciągnie po ulicy policjanta, bezradnie trzymającego go za nogę.

To była prawdopodobnie interwencja jak jedna z wielu. Poraża jednak kompletna bezradność dwóch policjantów względem czarnoskórego mężczyzny, który niewiele robi sobie z interweniujących służb. Co jednak wyczynia jeden z policjantów – jest dla nas kompletnie niezrozumiałe. Otóż policjant trzyma czarnoskórego mężczyznę za nogę, jakby próbował go w ten sposób zatrzymać. Ten jednak ciągnie go po ulicy, a nawet próbuje równocześnie uderzyć drugiego z interweniujących stróżów prawa.

Cała sytuacja miała miejsce na ruchliwym placu w centrum miasta. Nieuzbrojeni policjanci jak zwykle mieli ograniczone pole działania względem podejrzanego. Podobnych sytuacji było więcej, jak choćby ta, gdy jeden z imigrantów udawał seks z brytyjską policjantką przy jej całkowitej bezradności!

Zobaczcie nagranie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Kompromitacja Nowoczesnej. Nie wiedzą, na jaką rocznicę poszli jej politycy…

Dramat posła Nowoczesnej. Stał w niedzielę w kolejce po masło…