in , ,

Kompromitacja Nowoczesnej. Nie wiedzą, na jaką rocznicę poszli jej politycy…

fot. twitter.com

To już kolejna kompromitacja partii Nowoczesna. Choć internet pełen jest wpadek pojedynczych polityków tej partii, tym razem wtopa została zaliczona na oficjalnym profilu na Twitterze. I to dwa razy…

19 kwietnia obchodzimy rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Dziś przypada jego 75. rocznica i to na tym wydarzeniu, które miało miejsce w 1943 roku skupia się dziś większość mediów. Na obchodach pojawili się także politycy Nowoczesnej, którzy pochwalili się tym na oficjalnym profilu partii na Twitterze. No i się zaczęło…

Pierwszy tweet był totalną kompromitacją. Pomylili nie tylko to, ile lat od wybuchu minęło, ale także o jakie powstanie chodziło. Napisali mianowicie, że uczestniczą w 73. rocznicy wybuchu… Powstania Warszawskiego!

Gdy pierwszy tweet zniknął, pojawił się drugi. W nim wyliczyli prawidłowo, że chodzi o 75. rocznicę, ale nadal pisali o… Powstaniu Warszawskim.

Dopiero za trzecim razem prawidłowo napisali, że politycy partii pojawili się na 75. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim.

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Chcą robić wyścig na szczyt pomnika smoleńskiego. Ohydna akcja krytykowana w sieci

Kompromitacja brytyjskich policjantów. Imigrant ciągnie go po ulicy jak worek