in , ,

Prawniczka od Gronkiewicz-Waltz zgaszona przez Jakiego. Dostał oklaski!

fot. twitter.com/OliwerKubicki

Na Komisji Weryfikacyjnej wyjaśniającej aferę reprywatyzacyjną w Warszawie widzieliśmy już wiele. Ale granica przesunęła się wczoraj, gdy reprezentująca warszawski ratusz prawniczka w sposób dyskusyjny odniosła się do prowadzonego postępowania – jak to ujęła, dotyczącego tylko jednej rodziny w kamienicy. Na takie postawienie sprawy kategorycznie nie zgodził się przewodniczący Patryk Jaki, odebrał jej głos i… otrzymał oklaski.

– Czyli dzisiaj komisja zebrała się, obraduje dziewięciu członków, kilkadziesiąt osób obsługi, po to, żeby ewentualnie zająć się sprawą jednego lokatora, pana – tak? – zaczęła swój wywód pani prawnik reprezentująca stołeczny ratusz na komisji. Już to zirytowało Jakiego, który ironicznie przeprosił ją za obecność. Ta jednak nie przestała i kontynuowała.

Patryk Jaki po kilku sekundach nie wytrzymał i odebrał możliwość zadawania pytań wynajętym przez Gronkiewicz-Waltz prawnikom: – Chciałem państwu powiedzieć, że jako przewodniczący tej komisji będę zdeterminowany do tego, żeby pomagać ludziom, nawet jeśli będzie chodziło o tak pogardliwie traktowanego przez państwa JEDNEGO CZŁOWIEKA – podkreślił.

Po tych słowach na sali rozległy się oklaski.

Zobaczcie nagranie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

33-letni Nigeryjczyk zasztyletował żonę i córkę. Internet podaje drastyczne informacje

W Rosji niedźwiedź otworzył spotkanie III ligi piłkarskiej!