in , ,

Policja zatrzymała Rafalalę! Prokuratura bada sprawę zaatakowanej 12-latki!

fot. facebook.com/Rafalala

Znany transseksualista o imieniu Rafalala został zatrzymany! To pokłosie filmu, który sam umieścił w sieci – z nagraną dwunastoletnią dziewczynką, która została zwyzywana i oblana napojem za to, że zaśmiała się autora nagrania.

Film obiegł w ostatnich dniach polski internet. Wielu internautów było żywo zbulwersowanych zachowaniem Rafalali, ponieważ ilość obelg usłyszanych przez 12-letnie dziecko i agresja fizyczna przekroczyła wszelkie granice. Fala negatywnych komentarzy dotyczyła także wyciągnięcia konsekwencji wobec transseksualisty.

Dziś transseksualista, który oblał dziecko kawą i używał wobec dziewczynki wulgaryzmów, został zatrzymany. Analizowany przez prokuraturę jest m.in. wątek naruszenia nietykalności cielesnej dziewczynki. Jak informuje ponadto portal DoRzeczy.pl, dziewczynka miała zeznać iż zajście trwało dłużej niż nagrany film, miała także słyszeć groźby wybicia zębów. Prokuratura zajęła się sprawą z urzędu.

Nagranie z zatrzymania:

To nie pierwsze agresywne zachowania transseksualisty. W przeszłości opinia publiczna mogła zobaczyć nagrania z awantur wszczynanych w studiu telewizyjnym czy na ulicy.

Zobaczcie nagranie z pokrzywdzoną dziewczynką!

Tutaj kolejne, starsze nagrania z udziałem transseksualisty!

Źródło: tvp.info / dorzeczy.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

W Rosji niedźwiedź otworzył spotkanie III ligi piłkarskiej!

Niesamowite zaskoczenie! Conchita Wurst ogłosiła, że ma HIV!