in , ,

33-letni Nigeryjczyk zasztyletował żonę i córkę. Internet podaje drastyczne informacje

screenshot youtube.com/Heinrich Kordewiner

Do makabrycznej zbrodni doszło zaledwie kilka dni temu na dworcu kolejki miejskiej Jungfernstieg w Hamburgu. To tam 33-letni Nigeryjczyk zamordował swoją żonę i 2-letnie dziecko. Internetowe komentarze wskazują jednak, że przebieg zdarzenia był bardziej katastrofalny niż opisały to media.

Media na świecie opisały zdarzenie z miasta na północy Niemiec zwracając uwagę na tragiczną śmierć kobiety i jej dziecka. Zgodnie z relacjami, miały zostać zasztyletowane przez męża kobiety – dziecko zmarło na miejscu, a matka już w drodze do szpitala. Co ciekawe, mężczyzna sam wezwał policję, która znalazła go na niedaleko miejsca zbrodni – na tej samej ulicy pod jednym z banków.

Jak mówią oficjalne przekazy, przyczyną tragicznego zdarzenia mogły być dramaty rodzinne. Lokalna społeczność do tej pory na podziemnym dworcu składa kwiaty w miejscu zabójstwa.

Ciekawe światło na sprawę rzucają jednak komentarze odnalezione w sieci. Zgodnie z nimi przebieg tragedii był o wiele bardziej drastyczny, ponieważ mężczyzna miał małej dziewczynce… odciąć głowę! Nikt oficjalnie nie potwierdza tej wersji, jednak zgodnie ze słowami na nagraniu umieszczonym w internecie, także jeden ze świadków zdarzenia to sugeruje: „He cut the baby’s head, oh my God!”.

 

Powyższe nagranie zostało rozmyte ze względu na drastyczne obrazy. Film bez cenzury znajduje się w portalu Youtube.

Źródło: polsatnews.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Scheuring-Wielgus palnęła na wizji o „dziecku z kąpielą w brzuchu”. Internet drwi

Prawniczka od Gronkiewicz-Waltz zgaszona przez Jakiego. Dostał oklaski!