in , ,

Protest Obywateli RP w Sejmie zakończony. Jeden miał ugryźć przechodzącą osobę

screenshot youtube.com/Magda W. PL

W nocy ze środy na czwartek zakończyła się okupacja przez Obywateli RP biura przepustek w Sejmie RP. Grupa przeciwników rządu miała być w środę wprowadzona na posiedzenie Sejmu na zaproszenie posłów Nowoczesnej, jednak otrzymali oni w pewnym momencie zakaz wstępu. Przez ich zachowanie do biura przepustek miały utrudniony dostęp m.in. wycieczki szkolne, a jeden z okupujących biuro miał… pogryźć przechodzącą nad nim osobę.

Obywatele RP to opozycyjna do obecnego rządu grupa osób, regularnie wykazująca publicznie swoje niezadowolenie. Jednak metody ich protestów często wzbudzają szereg zróżnicowanych komentarzy w mediach i internecie.

Jak się okazuje, gdy w środę zaczęli okupować biuro przepustek w Sejmie RP, utrudnili tym samym wejście wielu innym osobom na jego teren. Jak podaje z kolei portal niezalezna.pl, jeden z nich postanowił swoje niezadowolenie zamanifestować w specyficzny sposób. Otóż gdy jedna z osób przechodziła nad protestującymi osobami na podłodze, miała zostałać przez jednego z nich… ugryziona!

Straż Marszałkowska po północy ze środy na czwartek postanowiła jednak o zakończeniu protestu i wyproszeniu grupy. Obywatele RP informowali o wszystkim w mediach społecznościowych, a nawet transmitowali to na żywo. Gdy byli wyprowadzani pojedynczo z biura, krzyczeli o „sadystach”.

Jak się okazuje, i co widać na nagraniu portalu Wolnosc24.pl, podczas protestu pod Sejmem pojawił się także znany z podobnych działań… Andrzej Hadacz! Poniżej nagranie:

Źródło: niezalezna.pl / wyborcza.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Pawłowicz ostro o Gasiuk-Pihowicz: bez obrażania nie potrafi mordy otworzyć [WIDEO]

Wtopa posła Misiło. Pomylił państwa atakując Brudzińskiego, internauci bezlitośni