in , ,

Pawłowicz ostro o Gasiuk-Pihowicz: bez obrażania nie potrafi mordy otworzyć [WIDEO]

fot. facebook.com/KrystynaPawlowicz

Emocji ciąg dalszy w dyskusjach nad reformą sądów w Polsce. Podczas wczorajszego posiedzenia komisji sprawiedliwości i praw człowieka doszło do ostrej wymiany zdań między prof. Krystyną Pawłowicz a poseł Kamilą Gasiuk-Pihowicz. Jak podkreśliła później na Twitterze posłanka PiS – za zachowanie posłanki Nowoczesnej musiała ją „przyhamować”. 

– Mam apel do lewej strony sali, żeby opanowała chamstwo lewackie swojej przedstawicielki, która bez obrażania kogokolwiek nie potrafi po prostu mordy otworzyć swojej – powiedziała ostro podczas posiedzenia prof. Pawłowicz. Podczas posiedzenia komisji posłowie opozycji, w tym Nowoczesnej, po raz kolejny próbowali wstrzymać prace nad reformą sądów, argumentując to trwającym dialogiem z Komisją Europejską.

Skąd jednak tak mocna reakcja posłanki PiS? Wytłumaczyła to na Twitterze po posiedzeniu komisji, zwracając uwagę na wcześniejsze zachowania posłanki Gasiuk-Pihowicz, która w jej ocenie zwracała się w nieuprawniony sposób do innych członków:

Gasiuk-Pih.dziś znowu do przew.Komisji S.Piotrowicza per „prokuratorze”;do starszego posła Matusewicza – „nic nie załapał” i śmiech (pis. oryg.) – napisała. Stwierdziła też, że musiała „chamskie zachowania lewaczki wobec moich Kolegów przyhamować”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Skatowana kobieta opublikowała zdjęcia po agresji swojego partnera. Szok!

Protest Obywateli RP w Sejmie zakończony. Jeden miał ugryźć przechodzącą osobę