in , ,

Skatowana kobieta opublikowała zdjęcia po agresji swojego partnera. Szok!

fot. instagram.com/prawda___

Szokujące zdjęcia pobitej kobiety obiegły wczoraj internet oraz wywołały dyskusję nad ofiarami przemocy domowej. Jak wynika z informacji udostępnionych przez samą ofiarę na profilu Instagram/Prawda___, została skatowana przez swojego partnera, który jest trenerem personalnym. Mężczyzna został już zatrzymany przez policję.

 

Cześć Dziewczyny, piszę do Was pierwszy raz z osobistą prośbą, wczoraj zostałam pobita przez mojego partnera, który jest trenerem osobistym, zmasakrował mi twarz, połamał nos, rozciął łuk brwiowy, obił ręce i nogi, bił moją głową o podłogę – tak przerażająca wiadomość wraz ze zdjęciami dotarła na instagramowy profil Prawda___. Jak napisała ofiara przemocy, Katarzyna Dziedzic, upubliczniła zdjęcia by przestrzec inne kobiety – w tym klientki mężczyzny.

 

screenshot instagram.com/prawda___

 

Według doniesień medialnych, mężczyzna miał uderzać głową kobiety o podłogę aż ta nie straciła przytomności? Dlaczego tak się zachował? Podobno miało mu się nie spodobać, że 26-letnia Katarzyna przeglądała jego smsy od jednej z klientek, które uznała za niestosowne. Po pobiciu mężczyzna miał uciec z mieszkania zanim pojawiła się policja.

 

Tak kobieta wyglądała przed pobiciem!

screenshot instagram.com/dziedzickatarzyna

 

Kobieta miała wcześniej już być ofiarą psychicznej przemocy, a także słyszeć historie o znęcaniu się mężczyzny nad byłą żoną i innymi partnerkami, jednak ze względu na uczucia nie zwracała na to uwagi. Jak informuje policja, mężczyzna został już zatrzymany. W przeszłości był już skazany za naruszenie nietykalności cielesnej i grożenie śmiercią żonie.

Źródło: se.pl / wp.pl / Instagram.com/Prawda___

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Pijany turysta w Alpach pomylił drogi. Zamiast do hotelu, wszedł na szczyt góry

Pawłowicz ostro o Gasiuk-Pihowicz: bez obrażania nie potrafi mordy otworzyć [WIDEO]