in , ,

Pijany turysta w Alpach pomylił drogi. Zamiast do hotelu, wszedł na szczyt góry

fot. pixabay.com

Alkohol robi różne rzeczy z człowiekiem, ale ten mężczyzna naprawdę dokonał czegoś niespotykanego. Estoński turysta w Alpach wspiął się po alkoholu na szczyt góry, choć był przekonany, że… idzie do hotelu!

 

Tego człowieka naprawdę daleko nogi poniosły. Estoński turysta o imieniu Pavel miał gościć w Breuil-Cervinia – ośrodku rekreacyjnym w Alpach Penińskich, i to właśnie w górach spożywał alkohol. Widocznie nie było go mało, ponieważ gdy zmęczył się konsumpcją – wszedł na zaśnieżoną drogę by wrócić do hotelu i ewidentnie zatracił orientację. Trafił on na boczną ścieżkę i rozpoczął wspinaczkę.

 

Mając jedynie górskie buty mężczyzna nie zauważył swojego błędu nawet wtedy, gdy ścieżka robiła się coraz bardziej stroma. Między 2 a 3 w nocy miał z kolei zauważyć na horyzoncie domek, który był zbudowanym na wysokości 2300 m n.p.m. barem i restauracją. Co ciekawe, choć miał klucze tylko do swojego pokoju hotelowego – bez problemu dostał się do zamkniętej restauracji.

 

Tam spędził noc i nieco odpoczął. Rano mężczyznę znalazła obsługa restauracji, dzięki czemu można było odwołać akcję poszukiwawczą. Pavlo został odesłany na dalszy odpoczynek.

Źródło: wprost.pl / La Stampa

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Tak dziś dzieci, torturują dzieci w podstawówkach! W Piekarach rozerwano chłopcu odbyt fletem!

Skatowana kobieta opublikowała zdjęcia po agresji swojego partnera. Szok!