in , ,

Petru przegrał i zabrał meble. Pracownicy Nowoczesnej siedzieli na… kartonach?

fot. twitter.com/LukaszBrzezicki

Życie nie jest łatwe i czasem się przegrywa. Taki los spotkał Ryszarda Petru, gdy został usunięty z fotelu szefa własnej partii. Jak jednak informuje tygodnik WPROST, Petru po przegranej z siedziby partii miał zabrać… większość mebli. 

 

Media rozpisują się, czy ta historia jest kolejną odsłoną konfliktu na linii Ryszard Petru – Katarzyna Lubnauer. Jak informuje tygodnik WPROST, po przegranych wyborach na szefa Nowoczesnej, Petru miał z siedziby partii wynieść… większość mebli. Informować miał o tym jeden z polityków Nowoczesnej, który relacjonuje to tak:

 

– Zabrał z siedziby partii kanapy, krzesła, stół konferencyjny, biurko. Wynosić rzeczy pomagał mu któryś z pracowników. Doszło do tego, że pracujące tam osoby musiały siedzieć na kartonach do czasu zakupu nowych mebli – miał mówić.

 

Petru na taki krok miał się zdecydować, ponieważ część wyposażenia stanowiła meble jego biura poselskiego (mieściły się w tym samym pomieszczeniu). Pytanie jednak, które się narodziło w internecie dotyczy tego, czy taki krok nie był podyktowany złośliwością.

 

Nowoczesna ma zresztą wiele więcej problemów – donosi tygodnik. Na ulicy Mokotowskiej w Warszawie miała w czasie wyborów parlamentarnych wynajmować lokale kosztujące nawet… 40 tysięcy złotych! Gdy utracili subwencję ze względu na błąd w rozliczeniach, szybko musieli zmieniać siedzibę na mniejszą i tańszą.

Źródło: Tygodnik WPROST

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Tak wygląda wnuczka Leszka Millera! Odważne zdjęcia to codzienność… [FOTO]

Tak dziś dzieci, torturują dzieci w podstawówkach! W Piekarach rozerwano chłopcu odbyt fletem!