in , ,

„Chcę cię codziennie, bez limitu”. Romans 27-letniej nauczycielki z 13-letnim uczniem

fot. twitter.com/babe_smasher

Nauczycielki w Stanach Zjednoczonych potrafią naprawdę zaskoczyć. Tym razem świat obiegła historia 27-letniej Brittany Zamora, która miała romansować z 13-letnim uczniem i uprawiać z nim seks! To nie pierwsza taka historia…

Gorący romans między nimi miał trwać nieco ponad miesiąc. Nauczycielka z Arizony w Stanach Zjednoczonych i jej 13-letni uczeń bliską znajomość rozpoczęli na czacie klasowym. W prywatnych wiadomościach flirt nabrał tempa, a do ich spotkań dochodziło między 1 lutego a 8 marca.

„Chcę cię codziennie, bez limitu” – pisała do ucznia 27-letnia nauczycielka. W jego telefonie rodzice chłopca odnaleźli także jej nagie fotografie oraz pozującą w bieliźnie, a z prowadzonej korespondencji wynikało, że do spotkania i uprawiania seksu doszło przynajmniej 3 razy. W innych wiadomościach kobieta miała pisać do 13-latka, że gdyby mogła rzucić pracę, by z nim ciągle być, to by to zrobiła.

Jak kochankowie wpadli? Dzięki zainstalowaniu przez rodziców odpowiedniej aplikacji w telefonie chłopca, otrzymali powiadomienia o pojawiających się w jego wiadomościach zwrotach, np. „seks”. Mąż kobiety miał natomiast po wybuchu całej afery prosić chłopca i jego rodziców, by sprawy nie upubliczniali, bo jego żona „popełniła błąd, ale kocha dzieci”.

Sprawę policji zgłosił dyrektor szkoły. Jak wynika z zeznań w sądzie, kobieta miała wysyłać swoje erotyczne zdjęcia także innym uczniom.

To nie pierwsza taka historia. Kilka miesięcy temu opisywaliśmy historię nauczycielki matematyki, która miała molestować trzech swoich uczniów w wieku 16 i 17 lat.

Źródło: The Sun

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Auto stoczyło się kobiecie do basenu. A w środku mąż i córka… [FOTO]

Siostry Godlewskie robią karierę! Jak wyglądały przed operacjami? [FOTO]