in ,

Problemy Petru z rozwodem! Bo przepisał majątek na żonę?

fot. youtube.com/wybierzpolske

Problemów Ryszarda Petru ciąg dalszy. Po perypetiach związanych z wewnątrzpartyjnym związkiem z poseł Joanną Schmidt, a później utratą przewodnictwa w partii, teraz kolejne problemy generować ma mu sytuacja majątkowa podczas rozwodu z żoną. Sprawa stoi, ponieważ w kwestiach majątkowych nie ma między nimi porozumienia – informuje Super Express.

 

A przyczyny problemów są prawdopodobnie prozaiczne. Petru nie może rozwieść się z żoną, ponieważ nie ma między nimi porozumienia co do sposobu podziału majątku – natomiast przyczyną tego ma być fakt, że to sam Petru już w 2015 roku gdy wypełniał pierwsze oświadczenie majątkowe – przepisał część zasobów na żonę. Wówczas doszło między nimi do zawarcia rozdzielności majątkowej, dzięki czemu Petru wykazał w oświadczeniach tylko jego część w wysokości około 3,6 mln złotych.

 

Jak donosi dziennik, to nie pierwsze problemy podczas tej sprawy rozwodowej. Pierwotnie nie było między nimi porozumienia co do polubownego zakończenia małżeństwa.

 

Problemy wizerunkowe i osobiste Petru rozpoczęły się od słynnego zdjęcia z wypadu na Maderę, gdy podczas okupacji mównicy sejmowej przez część opozycji, para wybrała się w podróż do ciepłych krajów. Z kolei poseł Schmidt już w 2016 roku zakończyła formalnie swoje małżeństwo.

Źródło: se.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Prof. Pawłowicz „dołożyła do pieca” komentując kurtkę Magdy Gessler! Celnie?

Kręcisz film historyczny, aż tu naglę niespodzianka…WIDEO