in , ,

Prof. Pawłowicz „dołożyła do pieca” komentując kurtkę Magdy Gessler! Celnie?

screenshot: kuchennerewolucje.tvn.pl / player.pl

Uwadze internautów niewiele umknie! Dowiedli tego po raz kolejny, gdy zauważyli kontrowersyjny symbol na kurtce Magdy Gessler podczas emisji jednego z odcinków „Kuchennych Rewolucji”. Dziennikarze Super Expressu o komentarz postanowili zapytać prof. Krystynę Pawłowicz.

 

Do niecodziennej sytuacji doszło w jednym z ostatnich odcinków „Kuchenny Rewolucji”. Program, w którym znana restauratorka przeprowadza metamorfozy lokali gastronomicznych, stał się obiektem krytyki gdy widzowie zobaczyli jeden z ubiorów Gessler podczas metamorfozy. Chodziła ona po restauracji w kurtce z wielkim sierpem i młotem na plecach. Przez wielu zostało postawione pytanie, czy nie jest to zabronione w Polsce propagowanie komunizmu.

 

Sama Gessler odpowiedziała, że znaku noszonego przez siebie na plecach… nie zauważyła. Tłumaczyła to dużym tempem pracy, a w odpowiedzi swoim fanom pisała, że „nigdy nie była za żadnym systemem totalitarnym”.

 

Dziennikarze Super Expressu postanowili o komentarz do sprawy zapytać prof. Krystynę Pawłowicz. Poseł jednoznacznie odpowiedziała, że jest to sprzeczne z zachowaniami restauratorki we własnym show! – Każdy fragmencik brudu w każdej kuchni widzi – podkreśliła odnosząc się do „niezauważenia” przez Gessler symbolu na własnych plecach i dodała, że to może być forma prowokacji.

 

Zobacz całą wypowiedź prof. Pawłowicz na www.se.pl!

Źródło: se.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Torpeda! Media czekają na uniewinnionego po 18 lat człowieka, a tu wychodzi…

Problemy Petru z rozwodem! Bo przepisał majątek na żonę?