in , ,

Francja: bójki i zamieszki w sklepach podczas promocji na Nutellę!

fot. pixabay.com

Drastyczne sceny z francuskich supermarketów! To właśnie tam doszło do niecodziennej promocji na popularny krem czekoladowo-orzechowy Nutella. Opakowania tańsze aż o 70% doprowadziły do przepychanek i zamieszek w szeregu sklepów w całej Francji. W niektórych interweniowała policja.

Promocje nie są nowością, ale wręcz rękoczynów chyba nikt się nie spodziewał przy okazji obniżenia ceny czekoladowego kremu. Popularna Nutella, zazwyczaj kosztująca we Francji 4,50 euro, została przeceniona na 1,40 euro. Doprowadziło to do tłumów ludzi w sklepach i istnej walki o każdy słoik.

Na prezentowanych poniżej nagraniach widać, jak ludzie by dostać się do stoiska popychają innych, zabierają ze sobą po kilka sztuk, a na koniec zostawiają dosłownie opustoszałe stoiska. Po zaledwie kilku minutach ze stoisk promocyjnych zostały tylko puste pudełka.

Według doniesień medialnych, w części supermarketów interweniowała policja. Klientów próbowali rozdzielać pracownicy sklepów, ale sami przez to obrywali. Jeden ze świadków opisuje tak zajścia: – Byli jak zwierzęta, kobiety ciągnęły się za włosy, starszej kobiecie nałożyli pudło na głowę. W jednym z marketów ofiarą miał się stać pracownik, który przewoził paletę Nutelli i rzucili się na niego klienci.

Zobaczcie nagrania!

Źródło: rp.pl / pb.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

To Bliski Wschód? Bagdad, może Teheran? Nie to bójka Turków i Kurdów na lotnisku w Hanowerze!

Zembaczyński: Nowoczesna zlikwiduje program 500 plus jak dojdzie do władzy!