in , ,

Schmidt porzuci Petru? „Rysiek narzekał, że się buntuje”

fot. youtube.com/PrawdaBoli

Czy to będzie najgorętsze rozstanie tej kadencji? Tego nie wiemy, bo nie o miłość tu chodzi – a politykę! Jak donosi dziennik „Fakt”, Joanna Schmidt, posłanka Nowoczesnej, a prywatnie partnerka byłego lidera tej partii myśli o politycznej współpracy z ugrupowaniem Barbary Nowackiej.

 

Sprawy nabrały tempa po ostatnich głosowaniach w Sejmie nad projektami dotyczącymi aborcji. Zamieszanie wśród opozycji tylko pogłębiło trwające spory. Przypomnijmy, że już po feralnych głosowaniach byłego lidera zaatakował Piotr Misiło, stwierdzając, że jeśli chce odejść z Joannami (chodziło o posłanki Schmidt i Scheuring-Wielgus), to niech odejdzie.

 

Teraz jednak okazuje się, że to właśnie te dwie kobiety intensywnie myślą nad współpracą z ugrupowaniem Barbary Nowackiej „Inicjatywa Polska”. One same wraz z posłem Mieszkowskim zaraz po głosowaniu zawiesiły się w prawach członka Nowoczesnej.

 

Jak donosi „Fakt”, obrotem spraw nie jest pocieszony sam Ryszard Petru. Na spotkaniach opisywanych przez dziennik miał żalić się Grzegorzowi Schetynie, że jego partnerka mu się „politycznie buntuje”. Z kolei Schmidt ma mieć dystans do kontaktów Petru ze Schetyną. Nie wiadomo także jaką rolę w ewentualnej nowej politycznej układance odegra Plan Petru!

 

Czy szykuje nam się najgorętsze rozstanie kadencji? Czy polityka przerzuci się na ich relacje prywatne? Będziemy do sprawy wracać!

Źródło: Fakt.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

12 wielbłądów zdyskwalifikowanych za botoks w konkursie piękności! Skandal w Arabii Saudyjskiej

To Bliski Wschód? Bagdad, może Teheran? Nie to bójka Turków i Kurdów na lotnisku w Hanowerze!