in , ,

12 wielbłądów zdyskwalifikowanych za botoks w konkursie piękności! Skandal w Arabii Saudyjskiej

fot. pixabay.com

Konkursy piękności są najlepsze, gdy widać naturalną urodę – jednak problemy z nienaturalnym upiększaniem to, jak się okazuje, nie tylko problem ludzi! Daily Mail opublikował informację, że w konkursie piękności wielbłądów w Arabii Saudyjskiej zostało zdyskwalifikowanych 12 „celebryckich” wielbłądów za… wstrzyknięty botoks!

 

Do skandalu doszło podczas dorocznego konkursu piękności wielbłądów, który trwa aż 28 dni. Jest organizowany przez króla Abdulaziza w Riyadh i odwiedza go nawet 300 tysięcy miłośników tych zwierząt. Startują one w różnych kategoriach – wybierane są wielbłądy najpiękniejsze, najbardziej fotogeniczne czy posłuszne. I nie jest to byle jaka konkurencja, bo pula nagród w tym konkursie piękności dla wielbłądów to aż… 57 milionów dolarów!

 

Przy takich nagrodach presja jest więc potężna. Daily Mail donosi jednak, że niektórzy z uczestników chcieli oszukać organizatorów imprezy – poprzez wstrzyknięcie wielbłądom botoksu. A ponieważ jakiekolwiek upiększanie wielbłądów czy ich operowanie jest niedopuszczalne, 12 z nich zostało zdyskwalifikowanych!

– Zwierzęta muszą być naturalne, to wizytówka naszego kraju – podkreślił król Abdulaziza.

Źródło: Daily Mail / pudelek.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Takiego gola dawno nie było! Hiszpanie w szoku! Bramkarz zdobył gola strzałem z własnej połowy!

Schmidt porzuci Petru? „Rysiek narzekał, że się buntuje”