in , ,

13-latek z Afganistanu molestował 4-letnią córkę swoich rodziców zastępczych w Niemczech

fot. pixabay.com

Okrutne doniesienia o postępowaniu imigrantów na zachodzie Europy stają się powoli codziennością. Tym razem krew w żyłach mrozi historia o nastoletnim uchodźcy z Afganistanu, który miał molestować… 4 letnią córkę swoich rodziców zastępczych! 

 

W dyskusji o przyjmowaniu uchodźców i imigrantów do Europy często słyszy się o potrzebie dobrego serca dla kobiet i dzieci. A jak zareagować na taką historię jak ta przedstawiana przez dziennik Bild? Według jej doniesień, trzynastoletni uchodźca z Afganistanu, Ahmed M., który trafił do rodziny zastępczej, miał molestować ich… 4 letnią córkę.

 

Chłopak do Niemiec miał trafić w 2016 roku. Tam spotkał się z pomocą katolickiej rodziny, która chciała mu zapewnić dach nad głową. Niestety dla nich i malutkiej dziewczynki w domu skończyło się to tragicznie. Okazuje się, że zgodnie z jej skargami oraz badaniami specjalistów potwierdzającymi jej słowa, była ona molestowana seksualnie.

 

Trzynastolatek miał jej proponować zabawę w lekarza i pielęgniarkę. Gdy rodzice dziewczynki zgłosili sprawę na policję, a funkcjonariusze zaczęli badać dokumentację nastolatka, okazało się, że… w rzeczywistości jest on znacznie starszy! Nie wiadomo jednak o ile. Nie przyznał się także do winy i… wyjechał do Szwecji, gdzie zmienił nazwisko i dokumenty.

 

Źródło: Bild / wprost.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Trump ofiarą dowcipnisiów. Tak gestykuluje, że dali mu do rąk akordeon!

Takiego gola dawno nie było! Hiszpanie w szoku! Bramkarz zdobył gola strzałem z własnej połowy!