in , ,

Anglia: Akshar Ali z Leeds zatłukł swoją żonę młotkiem, bo złamała jeden z jego zakazów!

fot: brytyjska policja

27-letni Akshar Ali z Leeds został skazany na 22 lat więzienia za brutalne morderstwo swojej żony, która wcześniej przeszła dla niego na islam. Powodem zabójstwa było złamanie przez nią wydanego przez niego zakazu – czytamy w serwisie NDIE.pl

Akshar Ali brutalnie zamordował swoją żonę, 26-letnią Sinead Wooding za to, że złamała wydany przez niego zakaz widywania się z rodziną i przyjaciółmi.

Mężczyzna poniżał swoją żonę za kontakty z osobami, których nie akceptował.

Jak donoszą brytyjskie media, 27-latek dźgnął kobietę sześć razy nożem, a następnie zatłukł młotkiem, po czym schował jej ciało w piwnicy swojej kochanki, 27-letniej Yasmin Ahmed, która pomogła mu również posprzątać miejsce zbrodni.

Oboje poprosili o pomoc 25-letnią Vicky Briggs, aby przetransportować ciało do lasu i tam spalić. Briggs postanowiła im pomóc.

Student, który był sąsiadem pary, powiedział w sądzie, że widział mężczyznę i kobietę, którzy wynieśli do samochodu coś, co „wyglądało na ciało”.

Morderca oraz jego kochanka Yasmin Ahmed zostali skazani na 22 lat więzienia. Vicky Briggs otrzymała 4 lata pozbawienia wolności.

Polecamy serwis NDIE.pl! Znajdziecie tam codziennie wiele ważnych tekstów, dotyczących postępującej islamizacji Europy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Sprawa autentyczna! Mężczyzna powstrzymał kichnięcie i rozerwał sobie gardło!

Normalnie wariat! Rosjanin skoczył z balkonu ze spadochronem!