in , ,

Taksówkarz chciał perfidnie spowodować stłuczkę? Szokujące nagranie z Torunia!

fot. facebook.com/wojciech.k.korzeniowski

Kontrowersyjne zachowania taksówkarzy na drogach były już wielokrotnie przedmiotem artykułów prasowych. Ale najnowsza historia taksówkarza z Torunia i kierowcy jadącego za nim mocno zbulwersowała internautów. Jak twierdzi autor nagrania, toruński taksówkarz swoim sposobem jazdy w sposób jednoznaczny chciał wyłudzić odszkodowanie za stłuczkę.

Jak precyzuje portal ototorun.pl, sytuacja miała miejsce na zjeździe z wiaduktu Kościuszki w Toruniu. Taksówkarz prowadzący Seata w sposób gwałtowny zahamował na jednym ze skrzyżowań, choć zamieszczone w sieci nagranie doskonale pokazuje, że nie było w pobliżu nie tylko żadnego zagrożenia kolizją – ale nawet jakiegokolwiek ruchu pieszego czy samochodowego.

Wszystko zarejestrowała kamera samochodowa kierowcy jadącego za taksówkarzem. Widać na niej gdy po gwałtownym hamowaniu mężczyzna wysiadł z samochodu i sprawdzał, czy tył pojazdu został uszkodzony.

Jak wynika ze słów kierowcy drugiego auta, jednoznacznie interpretował to jako próbę wyłudzenia odszkodowania za stłuczkę. – Bez obaw, mam tutaj kamerkę. Jak będziesz się tak bawił gościu, to ja Cię ku*wa wezmę na kamereczkę – słychać w nieco wzburzonym tonie.

Sami zobaczcie! Co sądzicie o takim zachowaniu na drodze? 

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Absolutny cyrk we Francji! Sędzia chciał sfaulować piłkarza, a potem dał mu czerwoną kartkę!

Zagłosowała przeciwko liberalizacji aborcji, obrzucili jej biuro odchodami