in , ,

Wtopa Petru o USUWANIU ABORCJI! Zła passa totalnej opozycji trwa…

fot. twitter.com/LukaszBrzezicki

Choć dzisiejszy dzień dla totalnej opozycji nie jest łatwy ze względu na potężne zamieszanie w trakcie głosowań sejmowych, nie oznacza to końca wpadek. W sieci właśnie pojawiło się nagranie, na którym w temacie aborcji swoje zdanie wypowiedział Ryszard Petru, były lider Nowoczesnej. 

Wpadka goni wpadkę – tak można określić działania totalnej części opozycji w parlamencie. Podczas głosowań w nocy ze środy na czwartek, Sejm obradował nad dwoma projektami dotyczącymi aborcję – jednym zaostrzającym przepisy, a drugim liberalizującym. Jednak przez nieobecność posłów PO i Nowoczesnej, projekt liberalizujący prawo aborcyjne przepadł – choć dla samego szacunku pracy nad obywatelskim projektem, zagłosowała nawet część parlamentarzystów PiS.

W swoim stylu sprawę skomentował także Ryszard Petru, były lider Nowoczesnej, który ostatnio założył stowarzyszenie Plan Petru. Mówi on tak:

– Wyobraźmy sobie młodą dziewczynę, która zachodzi w ciążę, z domu jest wyrzucana, i co? I ona tą ABORCJĘ USUNIE w ten czy inny sposób… – stwierdził.

Przypominamy. Aborcji się nie usuwa. Aborcja to proces usunięcia ciąży.

Zobaczcie nagranie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Francuski burmistrz wprowadza wieprzowinę do szkolnych stołówek: „W Galii jemy jak Asterix”

Nie wytrzymał presji! Pan młody zwymiotował przed ołtarzem! WIDEO