in ,

USA: 16-latek rozstrzelał w sylwestra swoich rodziców, siostrę i przyjaciółkę rodziny

fot. twitter.com/breaking911

Mrożąca krew w żyłach historia miała miejsce w trakcie minionego wieczoru sylwestrowego w 30-tysięcznym mieście Long Branch w stanie New Jersey w USA. To tam doszło na 15 minut przed końcem roku do brutalnego morderstwa małżeństwa, ich córki oraz przyjaciółki rodziny – o zbrodnię podejrzany jest 16-letni syn zamordowanych.

Przyczyny zdarzenia nie są znane. Policja, która pojawiła się na miejscu zbrodni w krótkim okresie po otrzymaniu informacji, zatrzymała nastolatka bez żadnych oporów. Wszystko wskazuje na to, że to on zastrzelił swoich rodziców Stevena i Lindę Kologi (w wieku 44 i 42 lat), siostrę Brittany Kologi (18 lat) oraz Mary Schultz, przyjaciółkę rodziny (70 lat). Prawdopodobnie do popełnienia zbrodni użył broni półautomatycznej.

Według medialnych informacji z domu udało się uciec dziadkowi i bratu podejrzanego, którzy wyszli z całego zajścia bez szwanku. 16-letni chłopiec przebywa obecnie w policyjnym areszcie.

Według relacji znajomych rodziny, chłopiec nie sprawiał wcześniej żadnych problemów. W USA ruszyła zbiórka na wydatki związane z pogrzebem rodziny.

Zobaczcie materiał wideo!

Źródło: breaking911.com

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Uciekła ze studia podczas finału „Jaka to melodia”! Ależ ją poniosły emocje!

A miało być przyjemnie! Mężczyzna skończył spotkanie z prostytutkami z widelcami w penisie!