in , ,

Spokojny sylwester w Niemczech? Tak imigranci prali mężczyznę we Frankfurcie!

fot. twitter.com/OnlineMagazin

Gdyby nie pojawienie się policji i zagrożenie użyciem broni, mężczyzna byłby narażony na poważną utratę zdrowia lub życia.

To już kolejny materiał wideo z nocy sylwestrowej, która w ocenie mediów zachodnich – była w znakomitej części spokojna i bezkonfliktowa. Tylko do dziś nasz portal informował o dwóch szokujących zdarzeniach – pobitej i okradzionej w Nowy Rok kobiecie w Niemczech czy zlinczowanej francuskiej policjantce.

Tym razem prezentujemy materiał z Frankfurtu. To tam udało się nagrać w jaki sposób jeden z mężczyzn został potraktowany przez dwóch imigrantów. Jak się okazuje – miał wiele szczęścia.

Na nagraniu wyraźnie widać jak jeden z imigrantów kilkukrotnie kopie leżącego mężczyznę, między innymi w głowę, natomiast drugi zbliża się do niego z pustą butelką. W pewnym momencie bierze zamach i próbuje uderzyć nią leżącego z całej siły w głowę. Gdyby nie to, że szybko się poruszył – ofiara mogłaby poważnie ucierpieć. W tym samym momencie do bitego mężczyzny podjeżdża radiowóz policyjny. Funkcjonariusze, którzy wysiedli, musieli zagrozić bronią w ręku oprawcom, by ci położyli się na ulicy.

Zobaczcie nagranie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

A miało być przyjemnie! Mężczyzna skończył spotkanie z prostytutkami z widelcami w penisie!

128-letni Argentyńczyk twierdzi, że jest Hitlerem! „Obwiniano mnie o zbrodnie, których nie popełniłem”