in , ,

Niemcy: Kobieta brutalnie pobita i okradziona w Nowy Rok. Syn szuka oprawcy o arabskim wyglądzie

fot. facebook.com/oo.schneider.3

Niespokojne ulice w związku z falą imigracji w Europie to duże zagrożenie dla każdego szarego obywatela. Przekonała się o tym jedna z niemieckich kobiet w noworoczny poniedziałek, gdy została brutalnie pobita przez jednego z imigrantów arabskiego pochodzenia – jej zdjęcie na portalu Facebook umieścił syn, który poszukuje sprawców!

Materiał w sieci został umieszczony w poniedziałek. Zgodnie z relacją syna, kobieta została pobita i okradziona w Nowy Rok w mieście Lubeka w północnych Niemczech. Oprawcą miał być mężczyzna arabskiego pochodzenia (prawdopodobnie syryjskiego), o zadbanym wyglądzie, w wieku około 20 lat. Miał mieć na sobie żółty sweter.

Syn kobiety prosi każdego, kto w rejonie Lubeki widział takiego mężczyznę, by zrobić mu zdjęcie i przesłać do wglądu – zapewnia, że jego matka będzie w stanie rozpoznać oprawcę.

Sprawa mocno elektryzuje społeczność internetową. Od wczoraj wpis udostępniono ponad… 27 tysięcy razy i zebrał blisko 7 tysięcy reakcji. To daje nadzieję, że oprawca w końcu zostanie znaleziony i złapany.

Wpis na Facebook:

Komentarze

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Ślub w Ugandzie! Mężczyzna poślubił trzy kobiety z czego dwie to jego siostry!

Francuska policjantka skatowana przez imigrantów podczas sylwestra. Była bez szans