in , ,

Francuska policjantka skatowana przez imigrantów podczas sylwestra. Była bez szans

fot. twitter.com/Breaking911

Kolejne szokujące materiały spływają po sylwestrowych „zabawach” w Europie z udziałem nielegalnych imigrantów. Tym razem krążące po sieci wideo obrazuje brutalnie pobitą i skopaną francuską policjantkę podczas sylwestrowych obchodów w miejscowości Champigny-sur-Marne. 

Do zdarzenia doszło pod Paryżem, gdzie w bestialski sposób skatowano francuską policjantkę. Krążące po sieci nagrania pokazują, że była bita i kopana, także po głowie. Leżąc na ziemi praktycznie nie mogła się bronić – otaczająca ją grupa kilkunastu imigrantów skutecznie nie pozwalała jej uciec.

Zdarzenie zostało nagrane telefonami komórkowymi. Udało nam się odnaleźć połączone nagranie pokazujące zajście z dwóch perspektyw. Na jednym z nich słychać wyraźnie, że świadkowie zdarzenia śmieją się z brutalnego ataku na kobietę.

Zgodnie z medialnymi informacjami, przebieg sylwestra we Francji zebrał pokaźne żniwo. W całym kraju na ulicach spłonęło 1000 samochodów. Policjantka została poszkodowana po tym, gdy udała się na interwencję, gdzie około 300 imigrantów chciało dostać się na prywatne przyjęcie, na które nie mieli zaproszenia. Pojawienie się radiowozu od razu spowodowało brutalny atak na policjantów.

Zobaczcie nagranie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Niemcy: Kobieta brutalnie pobita i okradziona w Nowy Rok. Syn szuka oprawcy o arabskim wyglądzie

Uciekła ze studia podczas finału „Jaka to melodia”! Ależ ją poniosły emocje!