in , ,

79-letni pastor poślubił 24-letniego modela. Został bezdomny, gdy przepisał mu majątek

fot. twitter.com

Nie każda miłość jest usłana różami. Dobitnie przekonał się o tym anglikański pastor Philip Clements, który poślubił młodszego o 55 lat modela z Rumuni. Gdy pobierali się w kwietniu, poślubiony Florin Marin miał 24 lata. Niestety miłość nie trwała długo, a blisko 80-letni mężczyzna został bez niczego!

 

Życie bywa przewrotne. Duchowny Clements poczuł to wyjątkowo mocno, ponieważ dla swojej o ponad 50 lat młodszej miłości pozbył się całego majątku i przeprowadził do Rumunii. Sprawę opisuje brytyjska prasa.

 

Gdy przeprowadzili się do Bukaresztu, Clements za pieniądze ze sprzedaży majątku w Wielkiej Brytanii, zakupił dla nich duże mieszkanie w stolicy Rumunii. Uczucie najwyraźniej skończyło się, gdy nowo nabyty majątek przepisał na 24-letniego partnera. Po kilku dniach blisko 80-letni mężczyzna musiał opuścić mieszkanie i został bezdomny.

 

Obecnie wrócił do Wielkiej Brytanii, gdzie pomagają mu się utrzymać przyjaciele. Nie wiadomo, czy cokolwiek uda mu się odzyskać po feralnej miłości. Wiadomo jednak, że ich znajomość zaczęła się w internecie.

 

Pamiętajcie! Przy takich znajomościach, trzeba uważać…

Więcej informacji i zdjęć: kentlive.news

Źródło: dailymail.co.uk / kentlive.news

Komentarze

4 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

  4. Pingback:

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Imigrant bije we Francji kobietę po twarzy jak worek treningowy. Nikt nie reaguje

Imigrant brutalnie skatował 73-letnią emerytkę w Niemczech. Skończył w psychiatryku [WIDEO]