in , ,

Imigrant bije we Francji kobietę po twarzy jak worek treningowy. Nikt nie reaguje

fot. twitter.com/OnlineMagazin

Szokujące nagranie obrazujące agresję i przemoc jednego z uchodźców we Francji wobec kobiety zelektryzowało opinię publiczną. Na wideo opublikowanym w portalu Twitter widać jak z ogromną siłą czarnoskóry mężczyzna kilkukrotnie uderza ją w twarz, a ona sama ma problem by utrzymać się na nogach!

Agresję na ulicach europejskich miast połączoną z kryzysem migracyjnym pokazywaliśmy naszym czytelnikom wielokrotnie. Były przypadki ciągnięcia po chodniku kobiety, szarpiąc ją za włosy we Włoszech, czy skopania mieszkanki Paryża na środku ulicy. Tym razem jednak, jak informuje ironiczny opis nagrania, możemy zobaczyć w praktyce realizację hasła „różnorodność jest naszą siłą”.

Na nagraniu widać, jak agresywny czarnoskóry mężczyzna, agresywnie bije po twarzy kobietę. Wszystko ma miejsce najprawdopodobniej pod klatką na jednej z francuskich ulic. Jeden ze świadków całe zajście nagrywa, w odbiciu szyb widać przechodzących drugą stroną ulicy ludzi. Nikt jednak na agresję nie reaguje.

Zakapturzony mężczyzna nie tylko uderza kobietę, ale w pewnym momencie na nagraniu widać drugą przywołaną przez niego osobę, która również na sytuację nie reaguje.

Zobaczcie sami!

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

15-letni Afgańczyk w sklepie zadźgał na śmierć dziewczynę. Przybył do Niemiec w 2016 roku

79-letni pastor poślubił 24-letniego modela. Został bezdomny, gdy przepisał mu majątek