in , ,

5-latek zobaczył Grincha, który kradnie święta. Zadzwonił na policję, by go aresztowali! [WIDEO]

fot. facebook.com/Clarion Ledger

To prawdziwa historia prosto ze Stanów Zjednoczonych! Gdy 5-letni TyLon Pittman oglądał niedawno film „Grinch: Świąt nie będzie”, tak mocno przejął się kradzieżą świąt przez zielonego stwora, że postanowił interweniować. Chwycił za słuchawkę i bez wiedzy rodziców… zadzwonił na policję by go powstrzymać! 

Na komisariacie nikt nie był jednak zły. Wręcz przeciwnie, funkcjonariuszy policji tak to zdarzenie zaskoczyło, że dla małego chłopca postanowili zaaranżować aresztowanie zielonego stwora. Został więc pojmany i osobiście przez TyLona zamknięty w policyjnym areszcie. Nie trwało to jednak długo, ponieważ chłopiec ostatecznie wypuścił go na wolność. Na koniec zrobili sobie wspólne zdjęcie, a TyLon i jego rodzice skomentowali całą sprawę.

– Co zrobisz gdy ktoś spróbuje zniszczyć ci święta? – zapytała podczas „interwencji policyjnej” funkcjonariuszka chłopca.

– Będę chciał, żebyś przyszła do mojego domu i zabrała go do więzienia – odpowiedział chłopiec.

Gdy policja zjawiła się w ich domu, rodzina nie wiedziała jak to skomentować.

– Wybrał 911. O mój Boże, nie… – relacjonowała mama TyLona. Rodzice zapowiedzieli, że zachowają wszystkie nagrania i zdjęcia ze zdarzenia, by pokazać mu je gdy dorośnie.

Zobacz relację live z całej akcji:

Źródło: Facebook/Clarion Ledger / tvn24bis.pl.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Kolejny hit Petru! Pomylił nazwisko sędziego Igora Tulei! Pomylił tak, że ręce opadają

Córka Eminema elektryzuje odważnymi zdjęciami. Tak zrobi karierę? [FOTO]