in

Poślubił 60 lat młodszą kobietę, teraz gwiazda kina stara się o dziecko

fot. instagram.com/natalia_krasko

Czy miłość ma granice? To pytanie padało już wiele razy, a tym razem w kontekście rosyjskiego małżeństwa, które dzieli aż… 60 lat różnicy! Ale nie to jest najciekawsze – para 27-letniej Natalii i 87-letniego Iwana Krasko chce starać się o dziecko!

Iwan Krasko ożenił się z Natalią dwa lata temu, a ceremonią żyła cała Rosja. Obiekt westchnień Rosjanek (jest gwiazdą radzieckiego i rosyjskiego kina), wybrał na małżonkę młodszą o 60 lat Natalię. Na tym jednak się nie skończyło. Choć Iwan Krasko ma kilkoro dzieci z poprzednich związków, a nawet jest już dziadkiem, teraz chce mieć kolejne – ze swoją nową żoną.

Jak donosi gazeta Fakt, Natalii nie przeszkadza fakt, że Iwan nie ma pieniędzy. Podobno mieszkają u jednego z wnuków aktora, ale nawet to miłość przezwycięży. Podobno jest gotowa dać mu kolejnego potomka. Z kolei Iwana młodziutka żona miała urzec swoimi wierszami o miłości, które mu wysyłała, gdy ten wykładał na uniwersytecie.

W internecie padają jednak pytania o to, czy dziecko będzie miało w ogóle okazję poznać w przyszłości swego ojca. Przypomnijmy, że Iwan Krasko ma już 87 lat, a jego żona – 27 lat.

A oto jak wygląda szczęśliwa para!

Źródło: Fakt

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

50-latek przez lata gwałcił i bił metalowym kijem adoptowane dzieci. Grozi mu 12 lat

Musicie to zobaczyć! Wojciech Szczęsny wkręca Annę Lewandowską! „No jaja”