in , ,

„Masa” ma wielkie serce i pracę dla Kijowskiego. „Może czyścić u mnie basen”

fot. youtube.com/Jeden z Wielu

Mateusz Kijowski, jeszcze niedawno lider KOD, obecnie szeroko opowiada o swojej kiepskiej sytuacji finansowej. W jednym z ostatnich wywiadów nie wykluczał nawet emigracji z kraju, ale nie wiadomo co zrobi po zapowiedzi Jarosława Sokołowskiego, ps. Masa! Najbardziej znany w Polsce świadek koronny ma dla Kijowskiego propozycję!

 

– Mamy od wielu osób jakąś formę wsparcia, są przyjaciele, którzy robią zakupy czasami – zaczyna swój wywód o sytuacji materialnej Mateusz Kijowski w rozmowie z „Video-KOD Sieciowa Telewizja Obywatelska”.  – Kiedy na przykład umawiam się na spotkanie, to zawsze muszę dobrze rozważyć jak się tam dostanę. Bo kupienie chociażby biletu na pociąg, kolejkę naszą podmiejską, to już jest problem. Jeszcze bilety autobusowe albo na metro, to już się może okazać, że to wydatek przekraczający możliwości – ciągnie swoje opowiadanie były lider KOD.

 

Według Kijowskiego, regularnie ma dylemat jakie zrobić zakupy, żeby dzieci miały co zjeść przed szkołą, czy po szkole, no sytuacja nie jest prosta – mówił. Jak zareagował internet? Powstała nawet dla Kijowskiego zbiórka na „Stypendium Wolności – Mateusz, zostań w Polsce!”. Ale rękę wyciągnął także Jarosław Sokołowski, ps. „Masa”. Najbardziej znany świadek koronny w Polsce zaproponował Kijowskiemu zatrudnienie!

 

– Kijowski to błazen, ale mógłby być u mnie gosposią – miał powiedzieć „Masa”, informuje se.pl. – Jego praca polegałaby na czyszczeniu basenu, koszeniu trawnika – dodaje i podkreśla, że w zimie także miałby dla niego zajęcie. Miałby być ubrany na biało, przykładać marchewkę do nosa i witać go, gdy wjeżdża na posesję.

 

Podobno żadna praca nie hańbi. Myślicie, że jest szansa iż przyjmie ofertę?

Źródło: se.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Niemieccy policjanci robią za… ruchomą zaporę przed terrorystami! Internet zrywa boki ze śmiechu

Takiej kawy jeszcze nie widzieliście! To prawdziwy hit!