in , ,

Niemieccy policjanci robią za… ruchomą zaporę przed terrorystami! Internet zrywa boki ze śmiechu

fot. twitter.com/OnlineMagazin

Betonowe zapory chroniące niemieckie jarmarki świąteczne to już żadna nowość. Jak sobie jednak poradzić gdy w okolicy jeżdżą tramwaje i na torach nie można ich postawić? To obrazuje najnowsze nagranie, gdzie z niemieckich policjantów ustawiono… ruchomą barierę. Muszą stać i ruszać radiowozem gdy tylko zbliża się tramwaj. Ciekawe, co na ten temat sądzą niemieccy podatnicy…

Nagranie wzbudziło w internecie sporo śmiechu. Ledwie niedawno okazało się, że by wizerunkowo przykryć problemy z nielegalną imigracją i przymus ochrony świątecznych jarmarków betonowymi blokami, zapakowano je w prezenty świąteczne. Szybko się jednak okazało, że betonowy blok zabezpieczający wjazd ciężarówek na teren jarmarku, nie może stać wszędzie. Na przykład na torach, którymi jeżdżą tramwaje.

Niemiecka policja postanowiła więc poradzić sobie z tym w inny sposób. Postawiła… ruchomą zaporę z niemieckich policjantów i radiowozu. Standardowo, radiowóz stoi na torach. Gdy jednak zbliża się tramwaj, ten rusza do przodu albo do tyłu. I tak… cały dzień!

Zagrożenie na jarmarkach świątecznych wymusiło ich dodatkowe zabezpieczenia. Co jednak o takich pomysłach sądzą niemieccy podatnicy? Czy nie prościej byłoby zatrzymać imigrację i nie ośmieszać służb takich jak policja, które służą za ruchomy szlaban?

Sami zobaczcie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Cios Unii Europejskiej w Polaków. Chcą podniesienia VAT na prezerwatywy, Polska odmawia

„Masa” ma wielkie serce i pracę dla Kijowskiego. „Może czyścić u mnie basen”