in , ,

Muzułmańskie wesele. Pannie młodej się nie podobało, więc dostała w twarz od męża

fot. twitter.com/OnlineMagazin

O skomplikowanych relacjach i szacunku dla kobiet w kulturze muzułmańskiej pisano już wiele, ale takich zachowań jeszcze nie widzieliśmy. Na prezentowanym nagraniu miało dojść do sytuacji, gdy świeżo upieczona panna młoda, niespecjalnie chyba z faktu ślubu zadowolona, otrzymała od nowego męża fizyczną agresję.

Nagranie jest szokujące. Widać na nim siedzącą kobietę w białej sukni, a nad nią stojącego, świeżo upieczonego męża. Zgodnie z opisem nagrania można wywnioskować, że kobieta nie jest zadowolona z faktu zaślubin, a wręcz została do tego zmuszona. Czy ma prawo jednak wyrazić swoje niezadowolenie? Najwyraźniej nie, ponieważ na filmie ukazano, jak świeżo upieczony mąż podnosi jej welon, a następnie uderza dłonią w twarz.

Co dzieje się dalej? Jak gdyby nigdy nic, mężczyzna siada obok kobiety. Zaskakująca jest także reakcja zgromadzonych wokół ludzi, którzy po uderzeniu kobiety… zaczynają klaskać i się uśmiechać! Czy to wynik przyzwyczajenia do takiego traktowania kobiet w tej kulturze?

Ciekawe jak skomentowałyby to środowiska, które z jednej strony prowadzą rzekomą walkę o prawa kobiet, a z drugiej popierają przyjmowanie imigrantów do Europy.

Zobaczcie nagranie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Niedźwiedź wdrapał się na drzewo uciekając przed myśliwym. Następnie odchodami zbombardował oprawcę! WIDEO

2 minuty hardcorowego strachu! Gdy oglądaliśmy to wideo, włosy stały nam dęba!