in , ,

Bestia pobiła i zgwałciła 13-miesięczne niemowlę, dziewczynka zmarła w szpitalu

fot. facebook.com/whereisbabykate

Choć pomoc lekarzy pojawiła się w bardzo krótkim czasie, 13-miesięcznej dziewczynki nie udało się uratować. Najpierw pobita, a później zgwałcona, została odnaleziona nieprzytomna przez matkę w sypialni. Bestialstwa dopuścił się partner kobiety, który przez ostatnie 3 tygodnie był poszukiwany w stanie Ohio (Stany Zjednoczone). 

To głośna sprawa, która wstrząsnęła opinią publiczną w Stanach Zjednoczonych i nie tylko. Kobieta, która znalazła swoją nieprzytomną córeczkę po powrocie do domu, od razu zawiozła ją do szpitala i oddała pod opiekę lekarzy. Choć robili co mogli, było już za późno. Jak wykazała sekcja zwłok, niemowlę zmarło w wyniku rozległych obrażeń głowy i ciała.

fot. facebook.com/whereisbabykate

Co się okazało? Bandyckiego czynu dopuścił się na 13-miesięcznym niemowlaku 37-letni Joshua Gurto, partner kobiety. Miał najpierw dotkliwie pobić dziewczynkę, a następnie ją zgwałcić. Policja poszukiwała go przez ostatnie 3 tygodnie.

Został odnaleziony w lesie, gdzie się przez dłuższy czas ukrywał. Był uzbrojony w nóż. Prokurator postawił mu 3 zarzuty: gwałtu, morderstwa ze szczególnym okrucieństwem i napaści z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Może mu grozić nawet kara śmierci.

W sieci pojawiło się także nagranie z zatrzymania mężczyzny przez policję.

Źródło: wp.pl

Komentarze

Leave a Reply

3 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Zderzenie wyścigowych łodzi na Super Boat na Florydzie. Cudem nikt nie zginął!

„Ameryka”! Matka najpierw miała romans z córką, a potem wzięły ślub! Wcześniej kobieta poślubiła syna