in

„Ameryka”! Matka najpierw miała romans z córką, a potem wzięły ślub! Wcześniej kobieta poślubiła syna

fot: materiał policyjny

Takie rzeczy dzieją się tylko w USA! Oto historia pewnej zakazanej miłości. Mocno zakazanej, bo kazirodczej…

Dziś 26-letnia Misty Velvet Dawn była wychowywana przez rodzinę zastępczą. Pewnego dnia, gdy dorosła postanowiła odnaleźć własną matkę. A gdy już to zrobiła, to kobiety, bardzo się polubiły. Za bardzo.

44-letnia Patricia Ann Spann (matka trójki dzieci, dwóch synów i córki), została pozbawiona praw rodzicielskich. Okazuje się, że słusznie, bowiem po tym jak Misty ją odnalazła, kobiety zamiast nawiązać relację matki z córką, weszły w romans, a następnie wzięły ślub!

– Obie kobiety zostały oskarżone o kazirodztwo. 44-latka nie przyznała się do winy, gdyż twierdziła, że wedle dokumentów nie jest matką Misty. Sąd uznał, że Patricia jest niewinna, natomiast 26-letnia Misty, która przyznała się do winy, została skazana na 10 lat w zawieszeniu. Kobieta ma odbyć też psychoterapię – czytamy w dzienniku „Fakt”.

Ale to nie koniec. 44-latka już była oskarżona o kazirodztwo, bowiem kilka lat wcześniej poślubiła swojego syna! Podobno nie chciała, aby został powołany do wojska. Ale jakoś średni chcemy w to uwierzyć…

Źródło: Fakt.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Bestia pobiła i zgwałciła 13-miesięczne niemowlę, dziewczynka zmarła w szpitalu

Poszukiwali go 6 lat. Wpadł chwaląc się tym koledze, a obok przechodziła policja