in ,

Podejrzany o pedofilię szukał ofiar w internecie. Zatrzymano go w Radomiu

fot. policja.pl

W ręce policjantów z Radomia wpadł 56-latek, który zamierzał spotkać się z 14-latką w celach seksualnych. Mężczyzna został zdemaskowany przez internautę, z którym prowadził rozmowę za pośrednictwem komunikatora. Zatrzymany już usłyszał zarzut.

W ostatnich dniach do radomskiej komendy zgłosił się mężczyzna, twierdząc, że na portalu internetowym znalazł ogłoszenie, które go zaniepokoiło. Z treści wynikało, że osoba dorosła chce spotkać się w celach towarzyskich z małoletnią. Internauta podając się za nieletnią zaczął korespondować z mężczyzną. Z późniejszego dialogu wynikało, że spotkanie ma podłoże seksualne.

Mężczyzna zaniepokojony przebiegiem internetowej rozmowy zgłosił się do radomskich policjantów i poinformował funkcjonariuszy o spotkaniu, które zaplanowano w okolicach Sadkowa. I rzeczywiście, na miejsce przyjechał „internetowy randkowicz” będac pewnym spotkania z 14-latką. Ku jego zaskoczeniu w umówionym miejscu czekali na niego kryminalni. Policjanci zatrzymali 56-letniego mieszkańca Radomia.

Mężczyzna usłyszał już zarzut i zastosowano wobec niego policyjny dozór. Teraz dwa razy w tygodniu będzie musiał stawiać się w komisariacie. 56-latek przed sądem odpowie za próbę nawiązywania za pośrednictwem Internetu kontaktu z małoletnią w celu seksualnego wykorzystania.

Źródło: policja.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

Airbus prawie zmieciony przez potężny orkan! Zobacz lądowanie w Düsseldorfie!

Tego jeszcze nie było! Patryk Jaki w przeróbce reklamy szpagatowej niczym Jean-Claude Van Damme!