in , ,

Szokująca historia kanibali. Małżeństwo zamordowało nawet 30 osób! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. screenshot youtube.com

Ta historia brzmi jak scenariusz filmu grozy. Natalia Baksheevaa i jej mąż Dmitrij Bakshaev od 1999 roku mordowali ludzi, by później ich jeść. Mieszkali w Krasnodarze, w hotelu pracowniczym Akademii Wojskowej, gdzie pracowali. Małżeństwo kanibali miało wyszukiwać swoje ofiary w Internecie.

 

42-letnia Natalia, żona Dmitrija, była od niego starsza o 7 lat. Gdy pierwszy raz zamordowali człowieka by go zjeść, Dmitrij miał mieć zaledwie 18 lat. Było to w 1999 roku, a w jego rzeczach odnaleziono zdjęcie ofiary – jej głowa znajdowała się na talerzu i była „przystrojona” mandarynkami i winogronami.

 

Para miała zamordować 30 osób, choć sami nie są pewni tych wyliczeń – w pewnym momencie sami mieli się pogubić. Para robiła zdjęcia swoim poćwiartowanym ofiarom, a także samym sobie podczas ich jedzenia. Kanibale podczas zatrzymania przechowywali w mieszkaniu szczątki 7 osób, a części ich ciał znaleziono w zamrażarce, lodówce czy zamkniętych w słoikach. Zamordować mieli także swoją sąsiadkę, której głowę znaleziono w wiadrze.

 

Obecnie powstały obawy, czy kobieta podczas pracy w Akademii Wojskowej nie karmiła kadetów ludzkim mięsem. Wpadli w momencie, gdy grupa robotników znalazła telefon Dmitrija i zobaczyli znajdujące się w nim zdjęcia – m.in. jak pozuje do fotografii z odciętymi głowami.

 

Zobacz szokujące zdjęcia w portalu The Sun! +18!

Źródło: The Sun, fakt.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

To się nazywa zachłanność! Złodzieje podprowadzili 100 sztuk mieczy świetlnych!

O włos od tragedii! Dróżnik zapomniał zamknąć przejazd kolejowy! WIDEO