in , ,

Imigranci blokowali polski samochód na granicy. Ten ich prawie przejechał! [WIDEO]

fot. twitter.com/OnlineMagazin

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na granicy włosko-francuskiej, gdzie kilka dni temu odbywał się protest nielegalnych imigrantów blokujących przejazd pojazdów. Kładli się na ulicy i próbowali dobiec do samochodu na polskich tablicach rejestracyjnych. Polski kierowca widząc zagrożenie szybko jednak podjął decyzję by szybko ruszyć pojazdem, odtrącił kilku imigrantów i potrącił prawdopodobnie dziennikarza filmującego, jak na samochód rzuca się grupa mężczyzn.

To już kolejny szokujący film z zachodniej Europy, która boryka się z problemem nielegalnych imigrantów. Prezentowane niżej nagranie pokazuje protest na granicy włosko-francuskiej, podczas którego imigranci wykrzykują przez megafon, kładą się na ulicy czy noszą jednego z nich na rękach.

fot. twitter.com/OnlineMagazin

W pewnym momencie grupa mężczyzn zaczyna biec w stronę drugiej drogi zmierzającej do granicy. Stojący obok funkcjonariusze nie reagują, gdy grupa mężczyzn próbuje zatrzymać Saaba na polskich tablicach rejestracyjnych. Auto się zatrzymuje, ale zaczyna trąbić gdy jeden z nich wskakuje na maskę. Gdy to nie pomaga, z impetem rusza do przodu – prawdopodobnie ze strachu przed zbliżającym się zagrożeniem. Imigranci odskakują na bok, jednak uderzony przez przypadek zostaje francuski dziennikarz kręcący całe zdarzenie kamerą – przynajmniej na to wskazuje opis filmu.

To nie pierwsza sytuacja z polskim pojazdem, gdy zagrożone jest bezpieczeństwo kierowcy. W czerwcu 2017 r. na drodze pod Calais zginął polski kierowca dostawczego busa. Uderzył on TIRy, które gwałtownie zahamowały by nie uderzyć w blokadę ustawioną przez imigrantów na autostradzie A16, którzy wrzucili na drogę pnie drzew. Auto się zapaliło, kierowca zginął na miejscu.

Zobaczcie wideo!

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

Comments

comments

OFICJALNIE: Księżna Kate jest w ciąży! Królowa jest zachwycona!

Range Rover Velar – nowość w ofercie brytyjskiego producenta